Budownictwo

Dom z widokiem na Giewont ma już właściciela!

Dom z widokiem na Giewont ma już właściciela!
Informacja prasowa Hochland Polska Grudzień 2019 Dom z widokiem na Giewont ma już właściciela! Finał Wielkiej Loterii Almette Nagrodę główną w loterii Almette wygrała Pani

Informacja prasowa Hochland Polska
Grudzień 2019

Dom z widokiem na Giewont ma już właściciela!
Finał Wielkiej Loterii Almette

Nagrodę główną w loterii Almette wygrała Pani Zofia z miejscowości Kisielany-Żmichy k. Siedlec. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, laureatka odebrała klucze do całorocznego, w pełni wyposażonego drewnianego domu w górach, z pięknym widokiem na Giewont i całą panoramę Tatr.

Jednorodzinny dom, którego właścicielką została Pani Zofia, znajduje się w Zębie – najwyżej położonej miejscowości w Polsce, w samym sercu Tatr, w sąsiedztwie Gubałówki, Kościeliska i Krupówek. Oprócz wyjątkowego domku do wygrania były również nagrody pieniężne: 7 x dziennie po 1000 zł przez 2 miesiące trwania loterii. Znana już od czterech lat formuła cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów serków Almette, a w 2019 roku pobity został kolejny rekord zgłoszeń.

W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Pani Zofii, która razem z mężem prowadzi rodzinny sad – uprawiają w nim jabłka, gruszki, wiśnie i inne owoce. Na uroczystość przekazania kluczy przyjechała do Zębu ze swoimi najbliższymi – dziećmi, mężem oraz siostrami.

Dom Almette zachwyca nie tylko wyjątkowym położeniem, pełnym niepowtarzalnego uroku górskim krajobrazie. Tym razem dom jest również „inteligentny” – można zarządzać instalacjami z telefonu komórkowego np. włączyć ogrzewanie, ustawić temperaturę, a nawet włączyć lampki na choince. Na miejscu dostępne jest także wifi. Dom został zbudowany z drewna z wykorzystaniem tradycyjnych, naturalnych materiałów, dzięki czemu doskonale wpisuje się w koloryt i charakter otoczenia. Na powierzchi 79 m² znalazł się przestronny salon z kominikiem, dwie sypialnie, dwie łazienki i kuchnia. Nie zabrakło dużego tarasu, z którego można podziwiać piękną okolicę i cudowną panoramę Tatr. Laureatka doceniła każdy element wystroju – oryginalną kolorystykę, połączenie naturalnego drewna z ceglanymi ścianami, przytulne akcenty dekoracyjne – poduszki, zasłony czy świąteczne dekoracje. Dom jest zaprojektowany z dbałością o każdy detal – tak, by spełnić wszystkie oczekiwania właścicieli. Organizatorzy loterii zadbali o pełne, komfortowe wyposażenie. – Aranżacja, niezwykły klimat i cudowny zapach drewna – to zachwyciło mnie najmocniej! A widok gór zapiera dech w piersiach. Będziemy tu wypoczywać i regenerować siły – powiedziała Pani Zofia.

A to już wiesz?  Sposób na udaną domówkę karnawałową

Uroczyste przekazanie kluczy laureatce loterii Almette odbyło się 17. grudnia. Nie zabrakło tradycyjnych elementów – przecięcia wstęgi, oklasków i gratulacji. Spotkanie poprowadził „człowiek gór” – Staszek Karpiel-Bułecka, wyjątkowy artysta, który od lat z powodzeniem promuje góralską kulturę i pokazuje, że aura południa Polski nie ma sobie równych. Dzięki niemu pełen żywiołowości góralski klimat udzielił się wszystkim uczestnikom. Akt notarialny przekazał Pani Zofii Jacek Kostka – Wiceprezes Zarządu Hochland Polska.

– Loteria Almette „Domek z natury” już na stałe wpisała się w kalendarz prowadzonych przez nas działań i z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie i zaangażowanie konsumentów. Są tacy którzy już dzisiaj pytają o kolejną – piątą edycję – mówi Katarzyna Ciecieręga, Marketing Manager w Hochland Polska. – Świat marki Almette to sielankowy krajobraz, cudowna natura i szczęśliwa rodzina. Przekazując ten wykończony i dopracowany w każdym calu domek, położony w samym sercu gór i pięknej przyrody, dajemy możliwość naszym konsumentom „wkroczyć” w świat marki. Jednocześnie spełniamy jedno z największych marzeń, jakim jest posiadanie własnego, pięknego domu. Cieszymy się, że kolejny już dom trafia w dobre ręce. Gratulujemy serdecznie Pani Zofii, życzymy wielu wspaniałych chwil i emocji oraz mamy nadzieję, że odnajdzie tam swoje miejsce na Ziemi.

To wyjątkowe wydarzenie nie mogło się obyć bez specjalnego menu, które przygotował ambasador marki, szef kuchni – David Gaboriaud. Na gości czekały specjały z serkami Almette w roli głównej, m.in. zupa borowikowa z łazankami i Almette ze szczypiorkiem oraz pierogi z kaczką i szałwią podane z Almette chrzanowym. A na deser szarlotka z Almette śmietankowym i oryginalny tort w kształcie domku Almette.

To był niezwykły dzień nie tylko dla laureatki, lecz także obecnych podczas finału przedstawicieli mediów i organizatorów, którzy podczas uroczystego wręczenia kluczy do domu nie kryli wzruszenia.

A to już wiesz?  Dzień Babci. Jak sprawić, by poczuła się jak królowa Elżbieta?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy