Budownictwo

Finał urodzinowej loterii Hochland – To jest pyszne od 25 lat

Finał urodzinowej loterii Hochland – To jest pyszne od 25 lat
Informacja prasowa – Hochland Polska Lipiec 2019 Zwycięzcy odebrali kluczyki do samochodów! Finał urodzinowej loterii Hochland – To jest pyszne od 25 lat Za nami

Informacja prasowa – Hochland Polska
Lipiec 2019

Zwycięzcy odebrali kluczyki do samochodów!
Finał urodzinowej loterii Hochland – To jest pyszne od 25 lat

Za nami finał loterii urodzinowej Hochland, w której do wygrania były niezwykle atrakcyjne nagrody główne – 5 samochodów Jeep Renegade! 9 lipca odbyło się spotkanie w trakcie którego zwycięzcy odebrali kluczyki do swoich nowych aut. Finał był także okazją do świętowania obchodów jubileuszu firmy – 25 lat Hochland na polskim rynku. Tego dnia nie zabrakło wielkich emocji, pięknych wspomnień i licznych niespodzianek. Komu tym razem sprzyjała fortuna i do kogo uśmiechnęło się szczęście w loterii Hochland?

Dzień, który zapamiętamy na długo!

Uroczysty odbiór nagród podczas finału wielkiej urodzinowej loterii – To jest pyszne od 25 lat!, odbył się 9 lipca w Warszawie. To wyjątkowe spotkanie poprowadził Maciej Dowbor. Wydarzenie rozpoczęło się niezwykłą podróżą w czasie, w którą zabrał zgromadzonych gości Dyrektor Generalny Hochland Polska – Piotr Knauer. Podsumował 25 lat firmy Hochland w Polsce, która na przestrzeni lat umacniała swoją pozycję, rozszerzając sukcesywnie portfolio, począwszy od budzących sentyment kultowych serów kremowych, po różne rodzaje serów żółtych, pleśniowych i pyszny ser twarogowy Kanapkowy. Dziś Hochland jest niekwestionowanym liderem wartościowym na rynku sera w Polsce. Wspaniały dorobek firmy, jej rozwój oraz innowacyjność – dziś owocują, m.in. w postaci niezwykłych akcji i loterii skierowanych do wszystkich miłośników serów Hochland, o czym opowiedział – Jacek Wyrzykiewicz – PR&Marketing Services Manager Hochland Polska.

Na scenie pojawił się także Radosław Jurkowski, Senior Brand Manager Hochland Polska, który opowiedział m.in. o kampanii „Szkolni przyjaciele” wspierającej Wielką Urodzinową Loterię. Reklama serów kremowych Hochland, w której na ławeczce spotyka się koleżanka z kolegą i wymienią się kanapkami, wiele lat temu zawładnęła sercami milionów Polaków. Sentyment do niej pozostał nam do dziś. Dlatego świętując w tym roku 25 lat firmy w Polsce, nawiązaliśmy do tej właśnie reklamy zaprosiliśmy do współpracy tych samych aktorów, którzy wcielili się w szkolnych przyjaciół wiele lat temu. Można powiedzieć, że tak jak kultowe są sery Hochland, tak też kultowe i jedyne w swoim rodzaju są nasze działania komunikacyjne. Jesteśmy zawsze blisko naszych Konsumentów, oferując im niezwykłe smaki i niezapomniane emocje. – mówił Radosław Jurkowski.

A to już wiesz?  Czy kolor ma znaczenie? Co kryje się w barwach warzyw i owoców

Ku zaskoczeniu zgromadzonych gości, na scenie pojawili się bohaterowie tej reklamy – Natalia i Antoni. Dziś już jako dorośli, ale nadal pozostający w przyjaźni ludzie, których losy połączyła niegdyś dziecięca przygoda na planie reklamowym Hochland. Ten niezwykle sentymentalny i radosny moment był najlepszym wstępem do kulminacyjnego punktu spotkania.

Przekazanie kluczyków – chwile pełne wzruszeń

Gdy tylko Maciej Dowbor w towarzystwie Piotra Knauera rozpoczął wyczytywanie kolejnych imion laureatów, wiwatom i okrzykom radości nie było końca! Pani Anna… Pani Monika… Pani Maria… Pani Paulina… Pan Krzysztof. W momencie największej radości laureaci w towarzystwie najbliższych odbierali na scenie kluczyki do swojego nowego samochodu. Choć emocje odbierały mowę, zwycięzcy podzielili się z prowadzącym i gośćmi swoimi odczuciami. Każdy z nich miał swój przepis na sukces i swoje ulubione sery z portfolio Hochland Polska, jak Pani Anna, która zwycięstwo, jak sama powiedziała, zawdzięcza… miłości do pizzy. Można powiedzieć, ze wygrałam dzięki temu, że cała nasza rodzina przepada za pizzą. – mówiła pani Anna. Piekę ją co piątek, to taka nasza mała tradycja. A do pizzy używam tylko sera Hochland – i ten jeden okazał się właśnie tym szczęśliwy. W kuluarach niesamowitą historią podzieliła się również Pani Monika, która w Dzień Kobiet zarejestrowała jeden kod i to właśnie on przyniósł jej wspaniały prezent w postaci nowego samochodu.

Zwieńczeniem uroczystości były pamiątkowe zdjęcia oraz urodzinowy tort, który podkreślał wyjątkową atmosferę tego radosnego dnia.

W loterii mógł wygrać każdy

Loteria pod hasłem „To jest pyszne od 25 lat!” zachęcała wszystkich Konsumentów do sentymentalnej podróży przez różnorodne smaki i rodzaje serów Hochland. W ciągu ćwierćwiecza portfolio marki uległo ogromnemu rozszerzeniu, a miłośnicy serów dziś mogą wybierać spośród serów żółtych, kanapkowych czy kremowych. Do skosztowania różnych wariantów skłaniała Konsumentów loteria, w której do wygrania były codzienne nagrody pieniężne o wartości 100 zł oraz pięć nagród głównych – rodzinnych, bogato wyposażonych samochodów Jeep Renegade najnowszej generacji.

A to już wiesz?  Bezpieczeństwo w dobrym stylu, czyli niezawodne ogrodzenia z betonowych elementów Libet Completto

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy