Hotele Kłajpeda

Kłajpeda dołącza do portfolio hoteli Mercure na Litwie

Kłajpeda dołącza do portfolio hoteli Mercure na Litwie
Informacja prasowa 06 WRZEŚNIA 2021 Kłajpeda dołącza do portfolio hoteli Mercure na Litwie ACCOR, WIODĄCA ŚWIATOWA GRUPA HOTELARSKA, NIEUSTANNIE ROZWIJA PORTFOLIO MAREK EKONOMICZNYCH W REJONIE

Informacja prasowa
06 WRZEŚNIA 2021

Kłajpeda dołącza do portfolio hoteli Mercure na Litwie

ACCOR, WIODĄCA ŚWIATOWA GRUPA HOTELARSKA, NIEUSTANNIE ROZWIJA PORTFOLIO MAREK EKONOMICZNYCH W REJONIE BAŁTYKU. GRUPA PODPISAŁA WŁAŚNIE UMOWĘ NA NOWY HOTEL MERCURE W KŁAJPEDZIE NA LITWIE. OBIEKT PRZYWITA PIERWSZYCH GOŚCI JUŻ ZA MIESIĄC.

Dzięki stabilnej ofercie na kluczowych rynkach, Accor cały czas umacnia i poszerza portfolio uznanych marek hotelowych na całym świecie. Dzięki podpisanej umowie z UAB Ramisis Pamarys, do portfolio hoteli grupy na Litwie, dołączy nowy obiekt działający pod marką Mercure. Hotel zaoferuje 74 komfortowe, nowoczesne i odnowione pokoje oraz restaurację z barem. Do dyspozycji gości znajdzie się także strefa relaksu i przestrzeń konferencyjna.

Inwestorem nowego hotelu Mercure została spółka UAB Ramusis Pamarys. To drugie, po Mercure Ryga, partnerstwo Accor z firmą. Co więcej, partnerzy współpracują nad kolejnym projektem hotelowym w regionie, który wzbogaci wspólne doświadczenia i portfolio.

Inwestycja daje nam znakomitą okazję do poszerzenia portfolio Mercure na Litwie. Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wiodącą markę hotelarską do Kłajpedy. Nowy hotel charakteryzuje się doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta. Malownicze otoczenie starówki i centrum sprawia, że jest to doskonały początek podróży w odkrywaniu litewskiej kultury i tradycji. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z UAB Ramisis Pamarys zaowocuje dalszym wspólnym rozwojem portfolio Accor w regionie – powiedziała Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe.

Wyznawana przez nas zasada jest prosta – witamy Cię z uśmiechem, śpisz w najwygodniejszym łóżku z miękką pościelą, i delektujesz się pysznymi lokalnymi smakołykami. To prawdziwa szczera gościnność. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo czy turystycznie, w naszych hotelach zadbamy o to, aby Twój pobyt był perfekcyjny – mówi Monika Levickyte, dyrektor Ramusis Pamarys.

Hotel Mercure Kłajpeda Center mieści się przy ulicy Sauliu 28, nieopodal samego serca Kłajpedy. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2021 roku.

A to już wiesz?  Marka Mövenpick kontynuuje ekspansję w Szwajcarii z nowym hotelem w Bazylei

O MERCURE
Mercure to wyjątkowa marka hoteli ze średniego segmentu, która łączy siłę międzynarodowej sieci z prawdziwie lokalnymi doświadczeniami. Niezmienne zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość gwarantują spójny i niezawodny standard obsługi we wszystkich placówkach Mercure na całym świecie. Unikalny wystrój każdego hotelu odzwierciedla odrębny charakter i kulturę jego lokalizacji. Dzięki wykraczaniu poza ramy zwyczajności, zespół Mercure słynie ze swojej pasji, entuzjazmu i ciepła. Jednocześnie dzieli się swoją wiedzą na temat regionu, zabawiając gości opowieściami o historii i lokalnym folklorze. Hotele Mercure są dogodnie zlokalizowane w centrach miast, nad morzem i w górach, liczą ponad 824 placówek w 62 krajach.

O ACCOR
Accor jest wiodącą grupą hotelarską na świecie oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5 100 hotelach, kurortach i rezydencjach oraz 10 000 obiektach gastronomicznych w 110 krajach. Grupa dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio marek segmentu luxury, premium, midscale i economy z unikalnymi konceptami. Wyjątkowe i unikalne doświadczenia uzupełnia oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Accor wyróżnia się niezastąpionym portfolio charakterystycznych marek i zespołem liczącym ponad 260 000 osób na całym świecie. Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, o korzyściach którego przekonało się już ponad 68 milionów członków z całego świata. ALL jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą benefitów, usług i doświadczeń. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity, RiiSE i inicjatywę ALL Heartist Fund pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez gwarancję wysokiej etyki biznesowej, odpowiedzialność względem turystyki i ekologii, zaangażowania w społeczność, zróżnicowanie i inkluzyjność. Założona w 1967 roku spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: group.accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram.

A to już wiesz?  5. urodziny Mercure Kraków Stare Miasto

O UAB RAMUSIS PAMARYS

Ramusis Pamarys jest firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej, z wieloma udanymi projektami w regionie. Ambicją i filozofią firmy jest poszerzanie portfolia obiektów hotelowych i nieustanne zapewnianie gościom możliwie najlepszych warunków pobytu, spełniających oczekiwania każdego podróżnika.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy