Wiadomości branżowe

Kreacje Dekoral Fashion: Niebanalna jadalnia w wydaniu vintage

Kreacje Dekoral Fashion: Niebanalna jadalnia w wydaniu vintage
Szukasz pomysłu na nieszablonową aranżację jadalni? Postaw na modną stylistykę vintage i zmień klasyczne pomieszczenie w awangardowe wnętrze. Pomoże Ci w tym marka Dekoral Fashion. Modna stylistyka vintage, łącząca w sobie współczesność z umiłowaniem do starych przedmiotów z charakterem, to świetna propozycja dla wszystkich, którzy nie znoszą nudy we wnętrzach. Zastosowana w jadalni sprawi, że szybko stanie się ona naprawdę niebanalnym pomieszczeniem.Pierwsze zadanie podczas aranżowania każdego wnętrza to dobór właściwej kolorystyki. W przypadku jadalni utrzymanej w stylistyce vintage warto zastosować ciemne, ale eleganckie barwy tworzące zaskakujące kompozycje. Np. „atłasowy grafit” zestawiony z jaśniejszym „szyfonowym beżem” spowoduje, że aranżacja na pewno będzie bardzo awangardowa i zdecydowanie daleka od nudy. Z kolei połączenie przygaszonej zieleni („zapach mchu”) z odrobiną „karmelowego zamszu” da przyjemny dla oka efekt retro, kojarzący się z latami 60. lub 70. W przypadku wnętrz vintage ważne jest bowiem łączenie przeszłości ze współczesnością.

Szukasz pomysłu na nieszablonową aranżację jadalni? Postaw na modną stylistykę vintage i zmień klasyczne pomieszczenie w awangardowe wnętrze. Pomoże Ci w tym marka Dekoral Fashion.

Modna stylistyka vintage, łącząca w sobie współczesność z umiłowaniem do starych przedmiotów z charakterem, to świetna propozycja dla wszystkich, którzy nie znoszą nudy we wnętrzach. Zastosowana w jadalni sprawi, że szybko stanie się ona naprawdę niebanalnym pomieszczeniem.

Pierwsze zadanie podczas aranżowania każdego wnętrza to dobór właściwej kolorystyki. W przypadku jadalni utrzymanej w stylistyce vintage warto zastosować ciemne, ale eleganckie barwy tworzące zaskakujące kompozycje. Np. ?atłasowy grafit? zestawiony z jaśniejszym ?szyfonowym beżem? spowoduje, że aranżacja na pewno będzie bardzo awangardowa i zdecydowanie daleka od nudy. Z kolei połączenie przygaszonej zieleni (?zapach mchu?) z odrobiną ?karmelowego zamszu? da przyjemny dla oka efekt retro, kojarzący się z latami 60. lub 70. W przypadku wnętrz vintage ważne jest bowiem łączenie przeszłości ze współczesnością. Doskonały wybór kolorów do zaaranżowania oryginalnej jadani znajdziemy w palecie hypoalergicznej, szorowalnej farby lateksowej Fashion Collection marki Dekoral Fashion. Obok pięknych barw wyróżnia się ona także świetnymi parametrami użytkowymi: jest wyjątkowo odporna na szorowanie, doskonale kryje, a przy tym jest w pełni bezpieczna dla dzieci i alergików.

Podczas projektowania jadalni nie możemy oczywiście zapomnieć o odpowiednim wyposażeniu. Centralne miejsce zająć powinien duży stół wraz z krzesłami. Dobrym wyborem będzie stary model, np. z targu antyków. Jako dopełnienie możemy wykorzystać różne krzesła, utrzymane w kilku stylistykach ? zarówno współczesnych, jak i retro. Warto zadbać także o meble, w których schowamy talerze, naczynia i inne przybory. Tu strzałem w dziesiątkę okażą się stojące na wysokich nóżkach modele, nawiązujące do wzornictwa lat 70. Na koniec wprowadźmy jeszcze do pomieszczenia kilka wyrazistych dodatków: na stole umieśćmy np. wazon z barwionego szkła, a na podłodze rozłóżmy dywan przywodzący na myśl perskie tkaniny. Całość zaś niech rozświetli duża, industrialna lampa zawieszona nad stołem.

A to już wiesz?  Ekspert w zasięgu ręki - nowy Przewodnik Weber już dostępny

www.dekoralfashion.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy