Budownictwo wineo

Nowe dekory w kolekcji podłóg laminowanych Rock’n’Go marki wineo – szlachetny dąb w czterech odsłonach

Nowe dekory w kolekcji podłóg laminowanych Rock’n’Go marki wineo – szlachetny dąb w czterech odsłonach
Panele laminowane z kolekcji Rock’n’Go marki wineo to synonim trwałości, wytrzymałości i komfortu użytkowania. Wszystko za sprawą klasy ścieralności AC5, zintegrowanej maty wyciszającej Sound-Stop oraz wyjątkowo prostego montażu. Podłogi z tej linii weszły jednak przebojem do mieszkań nie tylko z uwagi na właściwości techniczne, ale również wizualne. Obecnie do kolekcji Rock’n’Go dołączyły cztery nowe, dębowe wzory, utrzymane w klasycznej, ponadczasowej

Data publikacji: 2020-01-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe dekory w kolekcji podłóg laminowanych Rock’n’Go marki wineo – szlachetny dąb w czterech odsłonach
Kategoria: wineo

Nowe dekory w kolekcji podłóg laminowanych Rock’n’Go marki wineo – szlachetny dąb w czterech odsłonach , wineo - Panele laminowane z kolekcji Rock’n’Go marki wineo to synonim trwałości, wytrzymałości i komfortu użytkowania. Wszystko za sprawą klasy ścieralności AC5, zintegrowanej maty wyciszającej Sound-Stop oraz wyjątkowo prostego montażu. Podłogi z tej linii weszły jednak przebojem do mieszkań nie tylko z uwagi na właściwości techniczne, ale również wizualne. Obecnie do kolekcji Rock’n’Go dołączyły cztery nowe, dębowe wzory, utrzymane w klasycznej, ponadczasowej estetyce. Panele laminowane z kolekcji Rock’n’Go marki wineo to synonim trwałości, wytrzymałości i komfortu użytkowania. Wszystko za sprawą klasy ścieralności AC5, zintegrowanej maty wyciszającej Sound-Stop oraz wyjątkowo prostego montażu. Podłogi z tej linii weszły jednak przebojem do mieszkań nie tylko z uwagi na właściwości techniczne, ale również wizualne. Obecnie do kolekcji Rock’n’Go dołączyły cztery nowe, dębowe wzory, utrzymane w klasycznej, ponadczasowej estetyce.

Kolekcja paneli laminowanych Rock’n’Go marki wineo od momentu wejścia do sprzedaży zachwycała szeroką gamą dekorów. Znaleźć w niej można było bowiem zarówno kolorystyczne standardy, jak i bardziej awangardowe propozycje, np. imitujące płyty OSB. Nowe wzory paneli, o wyglądzie pięknych, dębowych desek z przyjemną w dotyku fakturą, z pewnością równie szybko znajdą szerokie grono fanów i urzekną miłośników ponadczasowych aranżacji. Dwie pierwsze propozycje to Oak Champagne oraz Balanced Oak Brown, które utrzymane są w ciepłej tonacji i charakteryzują się matową, rustykalną powierzchnią. Kolejne nowości noszą nazwy Smooth Oak Beige oraz Calm Oak Goldbrown i zachwycają naturalną kolorystyką, delikatnym rysunkiem słojów oraz jedwabisto-matową strukturą. Wszystkie nowe dekory z kolekcji Rock’n’Go marki wineo posiadają dodatkowo autentyczną v-fugę, dzięki czemu jeszcze precyzyjniej oddają wygląd i formę naturalnej, dębowej podłogi.

Natura zawsze w modzie

Cztery nowe dekory wineo, utrzymane w optyce jednego z najszlachetniejszych gatunków drewna, to propozycje, które idealnie wpisują się w aktualne trendy aranżacyjne. Z jednej strony pasują do wnętrz utrzymanych w nurcie ekologicznym, z drugiej – świetnie wpisują się w loftową i modernistyczną stylistykę. Panele laminowane Smooth Oak Beige, Balanced Oak Brown, Calm Oak Goldbrown czy też Oak Champagne doskonale pokreślą zatem naturalny charakter pomieszczeń urządzonych w klimacie rustykalnym, skandynawskim czy prowansalskim. Będą również fantastyczną bazą i tłem dla nowoczesnych aranżacji, gdzie króluje metal, beton i dodatki rodem z przemysłowych hal i fabryk. Warto tutaj dodać, że nowe dekory z kolekcji wineo Rock’n’Go przeznaczone są również do montażu w pomieszczeniach o nieco większym niż standardowy poziom wilgotności, czyli w kuchniach i łazienkach. Wszystko za sprawą płyty nośnej Aqua Stop oraz specjalnie zaimpregnowanych krawędzi. Dzięki temu w całym domu można ułożyć jednolitą nawierzchnię i we wszystkich wnętrzach cieszyć się elegancką, spójną podłogą.

A to już wiesz?  Gres porcelanowy EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic – kamienne inspiracje

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy funkcjonują obecnie pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i know-how obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Windmöller Polska Sp. z o.o.

ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe dekory w kolekcji podłóg laminowanych Rock’n’Go marki wineo – szlachetny dąb w czterech odsłonach , wineo - Panele laminowane z kolekcji Rock’n’Go marki wineo to synonim trwałości, wytrzymałości i komfortu użytkowania. Wszystko za sprawą klasy ścieralności AC5, zintegrowanej maty wyciszającej Sound-Stop oraz wyjątkowo prostego montażu. Podłogi z tej linii weszły jednak przebojem do mieszkań nie tylko z uwagi na właściwości techniczne, ale również wizualne. Obecnie do kolekcji Rock’n’Go dołączyły cztery nowe, dębowe wzory, utrzymane w klasycznej, ponadczasowej estetyce.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy