Wiadomości branżowe

Nowe kolory i pojemność Lakierobejcy 2 w 1

Nowe kolory i pojemność Lakierobejcy 2 w 1
Lakierobejca 2 w 1 marki Drewnochron to ekologiczny, wodny produkt ochrony drewna, który od lat cieszy się popularnością wśród polskich klientów. Teraz dostępny jest także w 3 nowych kolorach.Lakierobejca 2 w 1 przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, takich jak: płoty, meble ogrodowe, elewacje drewniane, altanki, domki letniskowe, a także drzwi i okna. Produkt zapewnia 6 lat ochrony przed działaniem promieni UV oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Jego niewątpliwą zaletą jest krótki czas schnięcia – po 2 godzinach można nanieść drugą warstwę produktu. Pełne wyschnięcie powłoki uzyskuje się już po 4 godzinach.Charakteryzuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Tworzy transparentną powłokę, która nadaje eleganckie, satynowe wykończenie. Uwydatnia rysunek drewna i umożliwia zmianę

Lakierobejca 2 w 1 marki Drewnochron to ekologiczny, wodny produkt ochrony drewna, który od lat cieszy się popularnością wśród polskich klientów. Teraz dostępny jest także w 3 nowych kolorach.

Lakierobejca 2 w 1 przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, takich jak: płoty, meble ogrodowe, elewacje drewniane, altanki, domki letniskowe, a także drzwi i okna. Produkt zapewnia 6 lat ochrony przed działaniem promieni UV oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Jego niewątpliwą zaletą jest krótki czas schnięcia ? po 2 godzinach można nanieść drugą warstwę produktu. Pełne wyschnięcie powłoki uzyskuje się już po 4 godzinach.

Charakteryzuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Tworzy transparentną powłokę, która nadaje eleganckie, satynowe wykończenie. Uwydatnia rysunek drewna i umożliwia zmianę kolorystyczną ? w palecie znajdziemy 5 gotowych barw: mahoń, palisander, orzech ciemny, tik, dąb oraz 3 nowe ? palisander ciemny, kasztan, dąb ciemny.

Produkt dostępny jest w 3 pojemnościach: 2,5, 0,8, 0,2 L.

Źródło Drewnochron. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zarządzasz budynkiem? Sprawdź czy zdałbyś test z odpowiedzialności

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy