Budownictwo Den Braven kolor malowanie super color

Siedem sposobów na idealny kolor – lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven

Siedem sposobów na idealny kolor – lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven
Malowanie to jeden z prostszych i szybszych sposobów na odświeżenie, zmianę koloru, czy nawet naprawę niewielkich uszkodzeń wielu przedmiotów znajdujących się w gospodarstwie domowym. Dobra farba przydaje się zarówno w pracach remontowo-budowlanych, konserwatorskich oraz naprawczych, jak również i hobbystycznych. Tylko jak uzyskać idealne pokrycie i trwały kolor bez smug? Z pomocą przychodzi seria specjalistycznych lakierów w spray’u Super Color firmy Den Bravena, która stanie na wysokości niejednego z malarskich

Data publikacji: 2016-09-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Siedem sposobów na idealny kolor – lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven
Kategoria: malowanie, den braven, kolor, super color

Siedem sposobów na idealny kolor – lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven , malowanie, den braven, kolor, super color - Malowanie to jeden z prostszych i szybszych sposobów na odświeżenie, zmianę koloru, czy nawet naprawę niewielkich uszkodzeń wielu przedmiotów znajdujących się w gospodarstwie domowym. Dobra farba przydaje się zarówno w pracach remontowo-budowlanych, konserwatorskich oraz naprawczych, jak również i hobbystycznych. Tylko jak uzyskać idealne pokrycie i trwały kolor bez smug? Z pomocą przychodzi seria specjalistycznych lakierów w spray’u Super Color firmy Den Bravena, która stanie na wysokości niejednego z malarskich zadań. Malowanie to jeden z prostszych i szybszych sposobów na odświeżenie, zmianę koloru, czy nawet naprawę niewielkich uszkodzeń wielu przedmiotów znajdujących się w gospodarstwie domowym. Dobra farba przydaje się zarówno w pracach remontowo-budowlanych, konserwatorskich oraz naprawczych, jak również i hobbystycznych. Tylko jak uzyskać idealne pokrycie i trwały kolor bez smug? Z pomocą przychodzi seria specjalistycznych lakierów w spray’u Super Color firmy Den Bravena, która stanie na wysokości niejednego z malarskich zadań.

Ile to razy spotkaliśmy się z sytuacją, w której konieczne było pomalowanie, przemalowanie czy nawet podmalowanie przedmiotów wyposażenia domu lub akcesoriów codziennego użytku. A to pokryte rdzą ogrodzenie, zarysowany zderzak, obita wanna, grzejnik wymagający zmiany koloru, na ten pasujący do wnętrza czy też po prostu dekoracje czekające na pomalowanie. Wymieniać można byłoby tak bez końca, bo przedmiotów do malowania nie brakuje. Przed nadejściem zimy warto zabrać się za takie prace, zwłaszcza w przypadku elementów na zewnątrz domu oraz akcesoriów, z których nie będziemy korzystać przez następne miesiące. Warto je dobrze zabezpieczyć i usunąć wszelkie uszkodzenia, by w niezmienionym stanie przezimowały do wiosny. Każda z tych rzeczy jest jednak inna i wymaga użycia nieco innych preparatów do malowania. Z tą myślą stworzona została grupa specjalistycznych lakierów w spray’u firmy Den Braven, które w prosty sposób pozwolą nałożyć idealny kolor na różnych powierzchniach.

Super Color bez smug

Farby i lakiery w spray’u już dawno zaskarbiły sobie przychylność użytkowników, a wszystko za sprawą prostej i szybkiej aplikacji oraz precyzyjnie nałożonego, pozbawionego smug koloru. Dodatkowo, preparat nie wymaga skomplikowanych czynności przygotowujących. Tak jak w przypadku lakierów z serii Super Color firmy Den Braven, jest to gotowy produkt, który nie potrzebuje żadnego rozcieńczania czy użycia specjalnych mieszadeł. Wystarczy jedynie energicznie wstrząsnąć niedużą puszką przez około 2-3 minuty i przyciskając zawór, spryskać dokładnie potrzebny obszar. Gwarantem trwałego pokrycia o równomiernym kolorze jest również odpowiednie dopasowanie preparatu do podłoża. Mając to na uwadze firma Den Braven stworzyła siedem różnych rodzajów lakierów. Lakiery Super Color cechują się krótkim czasem schnięcia i wysoką odpornością na ścieranie, z tym wyjątkiem, że każdy z nich przeznaczony jest do innych zadań.

A to już wiesz?  Satelitarna rewolucja w rolnictwie

W skład serii Super Color firmy Den Braven wchodzi lakier o wszechstronnym przeznaczeniu Super Color Universal dostępny aż w 28 kolorach. Sprawdzi się zarówno w pracach dekoracyjnych, jak i ochronnych różnorodnych materiałów w tym stali, ceramiki, drewna czy betonu. Jeśli poszukujemy nieco bardziej wyrafinowanych kolorów o metalicznym połysku doskonały z kolei okaże się Super Color Metallic, który dedykowany jest nie tylko do prac naprawczych czy hobbystycznych w domu, ale również jako sposób na usunięcie niewielkich rys z karoserii samochodu. Do prac dekoracyjnych odpowiedni będzie również Super Color Chrom, który pozwoli nadać elegancki efekt chromowanej powierzchni. W grupie specjalistycznych lakierów Den Braven odnajdziemy także propozycję dedykowaną do zastosowań w kontakcie z wysoką temperaturą. Mianowicie mowa tu o Super Color High Temperature, który jest idealny do malowania grzejników, różnego rodzaju pieców czy kominków. Podczas renowacji mebli, sprzętów AGD czy wyposażenia łazienki pomocny z kolei okazać się może Super Color Epoxy – syntetyczny, nawierzchniowy lakier ceramiczny, który pozwoli usunąć obicia czy rysy z emaliowanych powierzchni, lodówek lub pralek. Super Color Primer wykorzystać natomiast możemy jako antykorozyjny lakier podkładowy pod lakiery syntetyczne alkidowe, który pozwoli odpowiednio przygotować podłoże pod dalsze malowanie. Z pośród całej grupy lakierów z pewnością wyróżnia się Super Color Fluorescent, który dostępny jest w trzech odblaskowych kolorach idealnych do oznaczania mało widocznych elementów lub znaków ostrzegawczych.

Każdy z lakierów Super Color firmy Den Braven wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami, otwierającymi przed użytkownikiem szerokie spectrum możliwości. Łączy je jedno – prosty sposób użycia, szybkość aplikacji i perfekcyjny kolor.

www.denbraven.pl

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów.Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym.W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pianpoliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

A to już wiesz?  Top of Digital Europe promuje potencjał polskiego rynku cyfrowego na kongresie Impact 16’

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Siedem sposobów na idealny kolor – lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven , malowanie, den braven, kolor, super color - Malowanie to jeden z prostszych i szybszych sposobów na odświeżenie, zmianę koloru, czy nawet naprawę niewielkich uszkodzeń wielu przedmiotów znajdujących się w gospodarstwie domowym. Dobra farba przydaje się zarówno w pracach remontowo-budowlanych, konserwatorskich oraz naprawczych, jak również i hobbystycznych. Tylko jak uzyskać idealne pokrycie i trwały kolor bez smug? Z pomocą przychodzi seria specjalistycznych lakierów w spray’u Super Color firmy Den Bravena, która stanie na wysokości niejednego z malarskich zadań.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy