Budownictwo Nowodworski

W poszukiwaniu najprostszych rozwiązań – kolekcja MOSS marki Nowodvorski Lighting

W poszukiwaniu najprostszych rozwiązań – kolekcja MOSS marki Nowodvorski Lighting
Szeroki wybór aranżacji, własny gust czy też panujące trendy sprawiają, że dekorując wnętrze z łatwością można się pogubić. Marka Nowodvorski Lighting prezentuje kolekcję MOSS, która dzięki klasycznej formie z łatwością dopasuje się do naszej przestrzeni – niezależnie od stylu w jakim została

Data publikacji: 2017-04-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W poszukiwaniu najprostszych rozwiązań – kolekcja MOSS marki Nowodvorski Lighting
Kategoria: Nowodworski

W poszukiwaniu najprostszych rozwiązań – kolekcja MOSS marki Nowodvorski Lighting , Nowodworski - Szeroki wybór aranżacji, własny gust czy też panujące trendy sprawiają, że dekorując wnętrze z łatwością można się pogubić. Marka Nowodvorski Lighting prezentuje kolekcję MOSS, która dzięki klasycznej formie z łatwością dopasuje się do naszej przestrzeni – niezależnie od stylu w jakim została zaprojektowana. Szeroki wybór aranżacji, własny gust czy też panujące trendy sprawiają, że dekorując wnętrze z łatwością można się pogubić. Marka Nowodvorski Lighting prezentuje kolekcję MOSS, która dzięki klasycznej formie z łatwością dopasuje się do naszej przestrzeni – niezależnie od stylu w jakim została zaprojektowana.

Klasyczna forma

Oświetlenie z serii MOSS swoim designem nawiązuje do znanej wszystkim, klasycznej formy lampy. W serii znajdziemy jej dwa rodzaje: podłogową o wysokości 162 cm oraz sufitową o długości 150 cm. Wspólny mianownik dla obu modeli stanowi abażur w kolorze czarnym o wysokości 50 cm i średnicy 61 cm. Jest on wyposażony w trzy źródła światła typu E27 o maksymalnej mocy 60 W. Prosty kształt lamp z kolekcji MOSS z łatwością dopasuje się zarówno do wnętrz utrzymanych w tonie minimalistycznym, skandynawskim, vintage czy też nowoczesnym. Czarny kolor zadba natomiast o efektowność, dodając charakteru dekorowanej przestrzeni.

KOLEKCJA MOSS MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

LAMPA SUFITOWA MOSS
Cena detaliczna: 249,69 zł brutto

LAMPA PODŁOGOWA MOSS
Cena detaliczna: 479,70 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

A to już wiesz?  Firma Guardian dostarcza szkło Clarity™ na potrzeby wystawy egipskich eksponatów w Paryżu

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W poszukiwaniu najprostszych rozwiązań – kolekcja MOSS marki Nowodvorski Lighting , Nowodworski - Szeroki wybór aranżacji, własny gust czy też panujące trendy sprawiają, że dekorując wnętrze z łatwością można się pogubić. Marka Nowodvorski Lighting prezentuje kolekcję MOSS, która dzięki klasycznej formie z łatwością dopasuje się do naszej przestrzeni – niezależnie od stylu w jakim została zaprojektowana.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy