Wiadomości branżowe

Znajdź Kolor swojego Wnętrza! Inspirujący serwis KoloriWnetrze.pl dla malujących dom

Znajdź Kolor swojego Wnętrza! Inspirujący serwis KoloriWnetrze.pl dla malujących dom
Wybieranie barwy ścian bywa nie lada wyzwaniem. Jednak dzięki serwisowi KoloriWnetrze.pl zadanie to stanie się wyjątkowo łatwe i przyjemne. W portalu stworzonym przez markę Dekoral najdziemy mnóstwo porad, inspiracji oraz innowacyjny Wizualizer 2.0, który pomoże nam sprawdzić wybrane kolory.  Delikatny beż, chłodny błękit, a może intensywna czerwień? Wybór odpowiedniego koloru ścian potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jednak dzięki stworzonemu przez markę Dekoral serwisowi KoloriWnetrze.pl aranżacja barw do naszego mieszkania stanie się fascynującą wyprawą do świat inspiracji oraz designu. A wszystko to dzięki unikatowej koncepcji portalu, który gromadzi w jednym miejscu najważniejsze informacje o kolorach oraz farbach, wskazówki i porady, a także umożliwia skorzystanie z unikatowego narzędzia do tworzenia wizualizacji wnętrz czyli Wizualizera 2.0 Specjalnie z myślą o osobach, które poszukują pomysłu na zaprojektowanie mieszkania, stworzono sekcje Kolory i Inspiracje. W pierwszej znajdziemy solidną dawkę wiedzy na temat barw oraz

Wybieranie barwy ścian bywa nie lada wyzwaniem. Jednak dzięki serwisowi KoloriWnetrze.pl zadanie to stanie się wyjątkowo łatwe i przyjemne. W portalu stworzonym przez markę Dekoral najdziemy mnóstwo porad, inspiracji oraz innowacyjny Wizualizer 2.0, który pomoże nam sprawdzić wybrane kolory. 

Delikatny beż, chłodny błękit, a może intensywna czerwień? Wybór odpowiedniego koloru ścian potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jednak dzięki stworzonemu przez markę Dekoral serwisowi KoloriWnetrze.pl aranżacja barw do naszego mieszkania stanie się fascynującą wyprawą do świat inspiracji oraz designu. A wszystko to dzięki unikatowej koncepcji portalu, który gromadzi w jednym miejscu najważniejsze informacje o kolorach oraz farbach, wskazówki i porady, a także umożliwia skorzystanie z unikatowego narzędzia do tworzenia wizualizacji wnętrz czyli Wizualizera 2.0

Specjalnie z myślą o osobach, które poszukują pomysłu na zaprojektowanie mieszkania, stworzono sekcje Kolory i Inspiracje. W pierwszej znajdziemy solidną dawkę wiedzy na temat barw oraz będziemy mogli zapoznać się z paletami kolorów Dekoral i Dekorla Fashion. W drugiej zaś czeka na nas ogromna porcja inspirujących aranżacji wnętrzarskich oraz niemniej praktycznych porad, związanych z barwami i malowaniem.

Osobne miejsce w serwisie zajmuje Wizualizer 2.0, unikatowy w Polsce program umożliwiający sprawdzanie wybranych kolorów na gotowych oraz własnych zdjęciach. Dzięki innowacyjnej technologii aplikacja wiernie oddaje cienie i światło na malowanych powierzchniach, co czyni wizualizacje maksymalnie realistycznymi. Dodatkowo, dzięki intuicyjnej obsłudze, korzystanie z programu jest wyjątkowo łatwe, a tworzenie wizualizacji staje się świetną zabawą. Wizualizer 2.0 to jednak nie jedyne nowoczesne narzędzie, jakie znajdziemy w serwisie KoloriWnetrze.pl. Czekają tu na nas również informacje o aplikacjach Dekoral iColor oraz iKonsultant, które możemy pobrać na smartfona luba tablet. Pierwsza z nich zmieni nasz telefon w narzędzie umożliwiające szybkie tworzenie wizualizacji wnętrz i identyfikowanie inspirujących odcieni z naszego otoczenia (wystarczy zrobić zdjęcie, a program samodzielnie odnajdzie kolor w palecie marki Dekoral). Druga aplikacja to elektroniczny doradca, który pomoże nam podczas wizyty w sklepie budowlanym ? podpowie, jaki produkt wybrać, skalkuluje potrzebą ilość farby lub lakieru, a na koniec przygotuje listę zakupów.

A to już wiesz?  Kreacje Dekoral Fashion: Niebanalna jadalnia w wydaniu vintage

Oczywiście poza wyborem odpowiednich barw nie można zapominać także o doborze właściwych… farb. W sekcji Farby znajdziemy łatwo przystępne informacje na temat najlepszych emulsji do ścian marek Dekoral, Dekoral Fashion i Dekoral Color System.

Serwis KoloriWnetrze.pl to wyjątkowe miejsce, które zmienia wybór barw w fascynującą wprawę do świata inspiracji oraz designu. Dzięki niemu z łatwością znajdziemy najlepszy kolor dla naszego wnętrza!

 

www.koloriwnetrze.pl

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy