Wiadomości branżowe

Żyj kolorowo ? pomaluj wnętrza!

Z wiosną przychodzi ochota na zmiany. Jedni rozpoczynają wykańczanie domów, inni poprzestają na odświeżeniu ogródka. Najszybszym i dostępnym wszystkim sposobem na odrobinę nowości jest zmiana koloru ścian. Popuśćmy wodzę fantazji i wybierzmy odważnie!Kolory towarzyszą nam na co dzień i mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Wpływają też na to, jak postrzegamy wnętrza naszych mieszkań – wbrew pozorom odcień może je powiększyć lub pomniejszyć. Planując metamorfozę wnętrza, warto mieć pod ręką bogatą paletę barw, by móc swobodnie wykorzystywać jej potencjalne możliwości w aranżacji.Sposób na kolorWybierając farbę Akryl W Plus marki Malfarb możemy samodzielnie zaprojektować własny odcień. Jak to możliwie? Biała, lateksowa emulsja do ścian i sufitów jest dostępna w systemie farb z mieszalnika Malfarb Color System. Zamawiając produkt w systemie kolorowania możemy swobodnie projektować kolory – stopniować nasycenie i jasność. Możemy także wybrać gotowe barwy z palety farb marki Malfarb. Znajdziemy tam ciekawe

Z wiosną przychodzi ochota na zmiany. Jedni rozpoczynają wykańczanie domów, inni poprzestają na odświeżeniu ogródka. Najszybszym i dostępnym wszystkim sposobem na odrobinę nowości jest zmiana koloru ścian. Popuśćmy wodzę fantazji i wybierzmy odważnie!

Kolory towarzyszą nam na co dzień i mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Wpływają też na to, jak postrzegamy wnętrza naszych mieszkań ? wbrew pozorom odcień może je powiększyć lub pomniejszyć. Planując metamorfozę wnętrza, warto mieć pod ręką bogatą paletę barw, by móc swobodnie wykorzystywać jej potencjalne możliwości w aranżacji.

Sposób na kolor

Wybierając farbę Akryl W Plus marki Malfarb możemy samodzielnie zaprojektować własny odcień. Jak to możliwie? Biała, lateksowa emulsja do ścian i sufitów jest dostępna w systemie farb z mieszalnika Malfarb Color System. Zamawiając produkt w systemie kolorowania możemy swobodnie projektować kolory ? stopniować nasycenie i jasność. Możemy także wybrać gotowe barwy z palety farb marki Malfarb. Znajdziemy tam ciekawe odcienie, które sprawdzą się zarówno w budowaniu odważnych kontrastów, jak i w aranżacji spokojnych, pastelowych wnętrz. W zasadzie jedynie ograniczenia wyobraźni mogą przeszkadzać w pracy z farbą Akryl W Plus marki Malfarb.

Przyjemność malowania

Szeroki wybór kolorów nie jest jedyną zaletą emulsji Akryl W Plus. Wysoka jakość produktu dostępna za niewygórowaną ceną sprawiła, że farba zyskała znaczną popularność wśród klientów i profesjonalnych wykonawców. Akryl W Plus doskonale kryje ściany, przy czym jest bardzo wydajny. Podwyższona odporność na szorowanie sprawia, że wymalowane powierzchni na dłużej zachowują świeżość i głębię koloru. Co ciekawe, emulsja marki Malfarb łagodnie pachnie w trakcie malowania, dzięki czemu praca jest o niebo przyjemniejsza. Zatem wybór Akrylu W Plus oznacza oszczędność pieniędzy i trwałość efektów na długie lata.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Malfarb. Dostarczył
A to już wiesz?  SFI zyskuje na przekór rynkowi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy